Hakkımızda

Bir İzmir Şirketler Grubu

Bir İzmir Şirketler Grubu iş sağlığı ve güvenliği alanında sektöre “Önleyici, Doğru, Yenilikçi” misyonuyla yön verip, güven ve istikrarın markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

2014 yılın da Aliağa ve Manisa’da kurulan Bir Ege Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Bir İzmir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi firmalarımızı sektörel ihtiyaçlara bağlı kalarak Bir İzmir Denetim-Eğitim Hizmetleri, Bir İzmir İlkyardım Eğitim Merkezi ve Bir İzmir Ambulans Hizmetleri şirketlerini de bünyesine katarak faaliyet alanlarını daha da genişletmiştir.

Bir İzmir Şirketler Grubu, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin bir kanıtı olarak, çoğunlukla Türkiye'nin önde gelen sanayi devlerinden olan, yüksek standartlarda iş sağlığı ve güvenliği politikalarına sahip PETKİM, STAR RAFİNERİ, TÜPRAŞ, SOCAR DOLUM TESİSLERİ gibi işletmeler ve onların müteahhitleriyle çalışmaktadır.

Bunların yanı sıra; MANİSA PEPSICO FRITOLAY CİPS FABRİKASI, MENEMEN ÇANDARLI OTOYOL PROJESİ, İZMİR BAYRAKLI ENTEGRE SAGLIK KOMPLEKSİ İNŞAATI gibi Ege Bölgesinin önde gelen projelerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermiş ve vermeye devam etmektedir.

BİR İZMİR ŞİRKETLER GRUBU

Olarak

0
İş Güvenliği Uzmanı
0
İşyeri Hekimi
0
İş Güvenliği Teknikeri
0
Sağlık Personeli
0
İdari Personel
0
Diğer Sağlık Personeli
Destekleyici ve Deneyimli İş Gücü ile Projelere Hizmet Vermekteyiz