BİRİZMİR ŞİRKETLER GRUBU

Hizmetlerimiz

İş Sağlığı

Deneyimli uzman kadromuzla, güncel ve profesyonel sağlık ekipmanlarımızla, projelerin ve işletmelerin tehlike sınıflarına göre gerekli sağlık prosedürlerinin doğru ve etkili bir şekilde yerine getirilmesinde çözüm sunmaktayız.

İş Güvenliği

A, B, C sınıfı uzmanlarımız ve teknik ekibimizle, proje ve işletmelerinizin iş güvenliği ile ilgili tüm çalışmaları koordine ederek, işverenlere ve çalışanlara daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için çözüm ortaklığı sunmaktayız.

İlk Yardım

Yasal zorunluluk olan, şirketlerin ilk yardımcı bulundurma ve çalıştırma ihtiyaçlarını karşılamaları için, şirket çalışanlarını, İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile, Sağlık Bakanlığı bünyesinde yapılan ilk yardımcı sınavlarına hazırlamaktadır.

Denetim-Eğitim

 Bir İzmir Denetim ve Eğitim Şirketi, alanında lider bir kuruluş olma hedefiyle, çeşitli proje ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik iş güvenliği denetimi ve eğitim hizmetleri vermektedir. 

Donanımlı ve saha tecrübesine sahip akademik kadrosu ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanında yaptığı analiz ve raporlama çalışmalarıyla, bağımsız denetimler gerçekleştirmektedir.

Ambulans

“Doğru müdahale, Profesyonel hizmet; Sağlıklı Yaşam” ilkesi ile oluşturulmuş yeni markamızın size sunmuş olduğu hizmetlerimiz

Günün her saatinde 0232 616 11 10 numara üzerinden acil sağlık hattımız ile iletişim kurarak mobil tibbi destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Formu Doldurun

Sizi Arayalım